spelnienie_w_biznesie_podsumowanie

BIZNES MOIM SPEŁNIENIEM – PODSUMOWANIE SERII ARTYKUŁÓW

Podsumowanie serii artykułów Biznes Moim spełnieniem.

Przez ostatnie kilka tygodni przedstawiłam 5 głównych elementów spełnionego biznesu.

Pragnę podsumować je jednym miejscu. Mianowicie są nimi:

  1. Świadomość tego Dokąd idę, czego chcę doświadczać wybierając tę a nie inną drogę zawodową.
  2. Odnalezienie, świadomość i pielęgnacja swojej „pochodni”, która oświeca każdy kolejny krok Drogi, a więc i wspiera tę Drogę, aby była przyjemna, łatwa i Twoja. To jak taki ZOOM WIZJI na Twoje TU i TERAZ.
  3. ERA – 3 istotne elementy Działania. Czyli co świadczy o tym co mnie pcha do przodu i w jakim tempie. Działanie jest nieodzownym elementem biznesu i każdej pracy, lecz co należy zrobić i pielęgnować w sobie, aby to działanie było zgodne ze mną, z fajną energię i tzw. flow. 3 wskazane elementy, ich świadomość i zarządzanie sobą pomoże działać w zgodzie z Twoim Sercem na Drodze do Twojego Dokąd.
  4. To Finanse – najbardziej kontrowersyjny temat chyba tak ogólnie w naszym świecie. Jeżeli nie czytałeś/aś jeszcze tego artykułu to sprawdź i dowiedz się, dlaczego Twoje finanse nie koniecznie zależą od Ciebie. Puść blokady, pieniądze to energia- dajesz- otrzymujesz. Jeśli jest blokada, w postaci jakiegoś przekonania lub programu to pieniądze nie przybędą, możesz ciągle się z czymś borykać, bać o nie, frustrować itp.
  5. I najważniejszy element to TY. Twoje samopoczucie, Twoje marzenia, Twoje problemy – jesteś sercem biznesu to w Tobie wszystko się zaczyna i kończy. To jak ty masz się, świadczy o tym jak ma się Twój biznes. To często Twoje przekonania, emocje i Twoje pragnienia. Ty jesteś najważniejszym elementem Twojego biznesu – nikt ani nic więcej. To Ty decydujesz o swoim Dokąd, Drodze, Jak działasz, Jakimi pieniędzmi zarządzasz i jak, i tego jak się masz.

5 elementów. Tylko tyle, ale każdy z nich ważny. Jeżeli jeden z nich się „zachwieje” to diametralnie ma to wpływ na pozostałe, wtedy brakuje równowagi.

Np. jeżeli ciągle „gonisz” za pieniędzmi, czyli wybiegasz w przyszłość, to brakuje Ci  Twojej Pochodni bo Twój umysł skupia się na PRZYSZŁOŚCI oraz na BRAKU, zachwiana jest również świadomość Twojego Dokąd, a tym samym Ty na pewno nie masz się dobrze, ponieważ żyjesz w stresie. Jeżeli natomiast wykonujesz swoje zadania, krok po kroku, dzień za dniem, masz nawet całkiem fajną kasę, ale brakuje tego czegoś, czyli brakuje Ci Twojego głębszego i takiego Twojego Dokąd, to prawdopodobnie jesteś wypalony zawodowo, co wpływa na Twoje TY, oraz w Działaniu brak radości z wykonywanych działań. Może być tak też, że wykonujesz poszczególne zadania, masz fajne finanse, nie do końca czujesz wewnętrzne flow z tym co robisz, ale AKCEPTUJESZ TO, i wykorzystujesz swoją pracę do komfortowego życia w materii, a swojego spełnienia dotykasz w innych obszarach – i to ten stan wewnętrznej akceptacji daje Ci równowagę w wszystkich obszarach.

 

Najważniejsze w Biznesie z Sercem, to brak WALKI.  Brak WALKI.  Brak WALKI.

 

Te 5 elementów da Ci wskazówki, gdzie szukać ewentualnej przyczyny braku równowagi i spełniania.  Pamiętaj o nich i pielęgnuj wszystkie jeżeli chcesz prowadzić biznes w zgodzie ze sobą i swoim Sercem.

Poniżej linki do poszczególnych części:

  1. Część Pierwsza: Dokąd – kliknij.
  2. Część Druga: Droga – kliknij.
  3. Część Trzeci: ERA 3 istotne elementy działania – kliknij.
  4. Część Czwarta: Co świadczy o wpływach finansowych? – kliknij.
  5. Część Piąta: Ty – główne ogniwo spełnienia – kliknij.

 

Bądź na bieżąco: