bld_logo-

PODEJŚCIE FIRMY

Intencją firmy jest wspieranie właścicieli firm na drodze ich biznesu. Poprzez hasło „Zaprojektuj biznes sercem” pragnę Cię zachęcić to spojrzenia z szerszej perspektywy. Oczywiście podstawą istnienia  firmy na rynku, lub wręcz jej przetrwania, są zyski liczone w walucie pieniężnej. Co konkretnie wpływa na ich zwiększenie? Poprzez działania firmy Business Love Design chcę zachęcić do spojrzenia: w głąb siebie jako przywódcy, w głąb intencji, z jaką założyłeś/aś swoją firmę, w głąb istoty problemów, jakie napotykasz na swojej zawodowej drodze. Tak, abyś swoim sercem popatrzył/a w przyszłość na wizerunek firmy, jaką od początku chciałeś/łaś stworzyć.

Jako właściciel firmy jesteś sercem swojego biznesu. Podążając za metaforą „serca”, jesteś jego centrum. To od właściciela wszystko się zaczyna, to we właścicielu tętni życie biznesu, i to właściciel ma główny wpływ na jakość tego życia oraz na to jak, czym i w jaki sposób będzie zasilał cały biznes.

Wizja, misja, powołanie, strategia, wartości te jakości biznesu kreuje właściciel, również ustala i wytycza ścieżkę  komunikacji tych aspektów pracownikom, dostawcą, klientom, inwestorom. Swoje przekonania, nawyki, blokady, blokady emocjonalne, programy,  często komunikuje nieświadomie tym podmiotom, co nieświadomie kształtuje wizerunek firmy, ale taki który jest niekoniecznie pożądany przez właściciela.  Firma Business Love Design pomaga w zbudowaniu świadomości.

Podobne podejście dotyczy się Ciebie, jeżeli jesteś na stanowisku kierowniczym, zarządzasz ludźmi i masz wpływ na pewien obszar biznesowy w całej przestrzeni korporacyjnej.

O FIRMIE

DSC0126a3Podstawą firmy Business Love Design jest wiedza, doświadczenie oraz rozwój indywidualny zbierany na przestrzeni lat w pracy w korporacji, zarządzania zespołami, zarządzania projektami informatycznymi, oraz przejściu szerokiej gamy szkoleń managerskich. Ale przede wszystkim fundamentem powstania firmy były pytania jakie zostały postawione na przestrzeni ostatniej dekady. Jak mówi amerykański filozof Sam Keen:

To co kształtuje nasze życie to pytania, które zadajemy, na które odmawiamy odpowiedzi i których nigdy nie próbujemy zadać.

 

To od pytań zaczęła się transformacja i życie wg jakości serca, oraz to od nich zaczęło się moje ogromne pragnienie współpracy z właścicielami firm oraz menedżerami, w budowaniu ich świadomości i pragnienie udzielania wsparcia tak aby wręcz kochali swoje biznesy, żyli w zgodzie ze sobą i ze spokojem podążali za przygodą swojego życia i biznesu.

Małgorzata Nowicka – jestem właścicielką, Certyfikowanym Coach w nurcie Zen Coachingu, pracowałam 10 lat w korporacji, ostatnie zajmowane stanowisko Zastępca Dyrektora Informatyki, 6 lat zarządzania własnym zespołem. Na swoim koncie doświadczenia posiadam zarządzanie projektami informatycznymi, wyznaczenie wizji zespołu i rozwoju informatycznego w firmie.

Jestem propagatorka agile’owego podejścia do pracy zespołów, biznesów opartych na wartościach, relacji międzyludzkich w myśl „jak człowiek z człowiekiem”, przywództwie służebnym oraz świadomości.

Ukończyłam:

  • trening Zen Coachingu
  • szkołę coachingu ICF
  • szkolenia managerskie: Management 3.0, cykl warsztatów managerskich ICAN, coaching w Scrumie
  • szkolenia ze Scrum – zwinne zarządzanie projektami
  • studia podyplomowe: Zarządzanie Projektem Informatycznym, grafika komputerowa
  • kurs Mindfulness
  • magister: matematyki o specjalizacji informatycznej

Najważniejsze obecnie w mojej pracy jest doświadczenie, własny rozwój indywidualny, intuicja, umiejętność „czytania między wierszami”, uważność tego co się wydarza, zmysł obserwatora i chęć rozwoju innych, aby pracowali i żyli w pełni wykorzystując swój potencjał. Pomagam dostrzec to co jest niewidoczne na pierwszy rzut oka, a w czym tkwi źródło wewnętrznej transformacji, życia w wewnętrznym połączeniu ze sobą i świadomości tego co się wydarza na zewnątrz i wewnątrz klienta. Ogromne znaczenie dla mojego podejścia do życia i kariery zawodowej miało mój głęboki rozwój, puszczanie Ego i iluzji umysłu, aby w końcu zrelaksować się w swoim Byciu, i dalej żyć jakością Serca.

MISJA FIRMY

Misją Business Love Design jest uwolnienie właścicieli firm i menedżerów od 4 kluczowych problemów prowadzenia biznesu:
a) Ciągły stres, który objawia się bólem cielesnym i emocjonalnym
b) To biznes prowadzi przedsiębiorcę, przejmuje kontrolę
c) Łańcuchy muszę, powinienem i trzeba są główną siłą napędową
d) Brak siły spowodowany strachem, co w konsekwencji doprowadza do wypalenia zawodowego lub konfliktów w relacjach (biznesowych i prywatnych)

Zanurz się w sobie, wejrzyj w głąb siebie, aby tworzyć biznes sercem, na bazie Twojej wrodzonej kreatywności, bez walki, bez stresu, w spełnieniu, harmonii i spokoju.

FILOZOFIA

gora_lodowa

 

 

Twoje życie i firma są jak góra lodowa. Dlaczego? Bo wszystko czego doświadczasz składa się z dwóch części: tego co widzialne, namacalne oraz tej części której nie widać, a która to tak naprawdę stanowi o potędze i równowadze całości. To właśnie w tej części znajdują się prawdziwe przyczyny Twoich problemów i sukcesów. Nie szukaj na powierzchni. SPRÓBUJ i ZANURZ się w głąb siebie, a dostrzeżesz całą prawdę o sobie i swojej firmie, a tym samym zbudujesz potęgę jakiej żaden titanic nie będzie straszny.

OPINIE KLIENTÓW

TO CO KSZTAŁTUJE NASZE ŻYCIE TO PYTANIA, KTÓRE ZADAJEMY, NA KTÓRE ODMAWIAMY ODPOWIEDZI I KTÓRYCH NIGDY NIE PRÓBUJEMY ZADAĆ - Sam Keen

Główne dwa filary oferty

ZEN COACHING

Budowanie mentalnych i emocjonalnych fundamentów biznesu

WIZERUNEK

Strony internetowe, reklama w internecie, loga, wizytówki