WIZERUNEK FIRMY

Mówi się, że wizerunek firmy może być dobry, zły, można go kreować, budować, można go też zepsuć. Na pewno tworzy się go dla klientów, i to z myślą o klientach dokładamy starań aby stworzyć jak najlepszy wizerunek.

Czym jest wizerunek firmy?

Wizerunek firmy jest wizualnym aspektem przedstawiającym to co firma oferuje poprzez swoje usługi lub produkty bezpośrednio, ale wizerunek firmy również podkreśla WARTOŚCI jakimi kieruje się firma, jej WYJĄTKOWOŚĆ podejścia do klienta czy też usługi. Innymi słowy wizerunek firmy jest „ubraniem”, przez które klient postrzega naszą firmę. Mówi się o tzw. dobrym pierwszym wrażeniu, ale to wrażenie należy również podtrzymywać.
Dlatego na wizerunek firmy wpływa również jakoś usług, obsługa klienta, jakość produktu – jeżeli te jakości przedstawione są odpowiednio wizualnie to w kliencie powstaje połączenie dobrej jakości usługi z profesjonalnym wizerunkiem i te dwa aspekty będą przyciągać klienta ponownie do nas.

Dlaczego wizerunek firmy jest ważny?

Jest ważny z dwóch głównych powodów.
Pierwszy powód to taki, że klienci często wyrabiają sobie pierwsze zdanie poprzez popatrzenie na stronę, czy wizytówkę. Choć nas i naszej usługi nie znają jeszcze to już pierwsze spojrzenie mówi o tym jak właściciel podchodzi to swojej marki, firmy i jej rozwoju. Jeżeli nasza strona czy wizytówka jest estetyczna i przedstawia profesjonalizm firmy oraz wartości jakimi kieruje się firma to można powiedzieć, że już otwierają się dla nas drzwi do dalszych rozmów. Dlatego warto zadbać o odpowiednie przedstawienie swojej firmy i oferty.
Po drugie wizerunek jaki się tworzy daje po prostu możliwość rozwoju firmy, wchodzenie na wyższy poziom, zawieranie lepszych kontraktów. Zwiększają się wtedy dochody firmy, a to sprawia, że część przekazujemy na kolejny rozwój, nasza firma pojawia się w innych źródłach (mediach), z naszym produktem sięgamy dalej.

bld_brainstorming-02

Tworzymy idee

Pomagamy w przedstawieniu oferty na stronie www, pokazaniu walorów i wartości firmy, pomagamy w tworzeniu treści, które zwrócą uwagę potencjalnych klientów. Od tego zaczynamy każde nasze prace.

Strony WWW

Strona internetowa to podstawowe „ubranie” firmy w internecie. Tworzymy strony nowoczesne, dostosowane do każdego urządzenia, odzwierciedlające i tworzące wizerunek Twojej firmy. Pomagamy w przedstawieniu oferty. Oprócz stworzenia strony, świadczymy również miesięczny support techniczny.

bld_www
web_development

Twoja strona potrzebuje rozwoju?

Chcesz wprowadzić rebranding, a może rozwinąć swoją stroną?  Skontaktuj się z nami, zobaczymy co możemy dla Ciebie zrobić.

Logo

Logo to podstawowa identyfikacja firmy. Tworzymy loga odzwierciedlające wartości Twojej firmy, dopasowane do branży. Tworzymy dla nowych firm, nowych marek, jak również „odświeżamy” istniejące, tak aby logo tętniło nowoczesnością  i aktualnym wizerunkiem firmy.

bld_logo_design
bld_wizytowki

Podstawowy system identyfikacji wizualnej - wizytówki

Co najczęściej wręczasz klientem na spotkaniu, zapewne wizytówkę, może drukujesz materiały na papierze firmowym. Tworzymy piękne wizytówki, tak aby już pierwsze spojrzenie, a nawet dotyk zaciekawił Twojego potencjalnego klienta i pozostała w nim pamięć o Tobie.

Oferta w różnych odsłonach - katalogi, ulotki, teczki ofertowe

W jaki sposób i jakimi kanałami jeszcze przedstawiasz swój produkt?

Pragniesz swoją ofertę przedstawić na papierze jako ulotkę czy folder, a może materiały klientowi oferujesz w teczkach ofertowych. Zadbamy aby twoja oferta została odpowiednio zaprezentowana. Zwrócimy uwagę na tekst, wyeksponujemy to co najważniejsze tak aby przyciągało oko klienta.

Jeśli tworzysz rozbudowane oferty pod klienta np. w programie word to jest również możliwość podniesienia jakości tych materiałów. Przygotujemy szablon tak aby mogli Państwo w ramach swojego biura przygotowywać piękne oferty szyte na miarę Państwa klientów. Dostosowujemy materiały typu Word, prezentacje PowerPoint czy w Prezi.

 

bld_oferta
grafika_wydarzenia

Projektowanie grafiki

Projektujemy również grafikę na banery reklamowe w:

  • social media – zarówno do reklam, jak również jako grafiki posta.
  • tworzymy plakaty w związku z  wydarzeniami z jednorazowymi wydarzeniami
bld_oferta

ZOBACZ WYBRANE REALIZACJE